Verhoog uw rendement met onze registratiesystemen
Traxgo is reeds 20 jaar dé partner voor alles wat track-and-trace betreft. De mogelijkheden reiken op vandaag veel verder dan louter het bepalen van locaties.
Blijf op de hoogte van wat er reilt en zeilt bij Traxgo.
Traxgo is reeds 20 jaar dé partner voor alles wat track-and-trace betreft. De mogelijkheden reiken op vandaag veel verder dan louter het bepalen van locaties.
Traxgo maakt deel uit van de Clifford Group, dat wordt overgenomen door AddSecure, een toonaangevend telematicabedrijf.
Jaarlijks worden voor miljoenen euro's aan werkmaterieel gestolen. Omdat voorkomen altijd beter is dan genezen geven wij graag enkele handige tips.
The word is out! Zo snel kan het gaan: na 10 jaar zijn we onze kantoren in Dottenijs stilaan ontgroeid en werd het dan ook hoog tijd om uit te kijken naar een nieuwe locatie.
Fleet Expo is in Nederland dé vakbeurs voor professionals in fleet en mobiliteit, van bestelauto's tot en met andere mobiliteitsoplossingen.
Traxgo heeft dit jaar het volledige certificeringstraject doorlopen en mag zich officieel INCERT-gecertificeerd installateur noemen.
De vakbeurs zal niet ongemerkt voorbijgaan: het monument dat in 1946 begon als een kleine regionale beurs viert dit jaar zijn 40e editie!
Verhuurpartners van Bullswap die ook bij Traxgo klant zijn kunnen vanuit de beveiligde omgeving met enkele muisklikken een koppeling opzetten met hun track-and-trace systeem.
Als onderdeel van onze groeistrategie hebben we recent Traxgo Nederland opgestart, wat ons toelaat om deze specifieke markt vanuit een lokale vestiging te bedienen.
Stuur uw aanvraag door of
bel ons op +32 56 49 35 87